» » Counter Stike 1.6 efsanesi artık tarayıcıda

Counter Stike 1.6 efsanesi artık tarayıcıda

Half Life için tasarlanan bir mod olarak başlayan Counter Strike efsanesi, Valve firmasının girişimleriyle e-spor dünyasının en büyük oyunlarından biri haline gelmişti.
Günümüzde oyun severler kozlarını Counter Strike Global Offensive üzerinde paylaşıyor. Fakat en az Global Offensive kadar popüler olan Counter Strike 1.6 dan bahsetmemek olmaz.
Özellikle bir döneme damgasını vuran Counter Strike 1.6 hala kiralık serverlar üzerinden milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta. Şimdi CS 1.6’yı oynamak eskisine oranla çok daha kolay olacak. Çünkü bir zamanların efsane oyunu artık tarayıcı üzerinden bile oynanabiliyor.
Steam ya da benzeri hiçbir kuruluma gerek duymadan CS-Online.club adresi üzerinden Counter Stirke 1.6 versiyonunu oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey tarayıcıya bu adresi yazmak ve çıkan sayfadan harita ile sunucu seçmek. Ardından sayfayı yenileyerek hızlı bir şekilde CS 1.6 maceranıza başlayabilirsiniz.
Üstelik bu oyunu tarayıcı üzerinden arkadaşlarınızla da oynamanız mümkün. Ancak bunun için sunucu kiralamanız gerekiyor. Ücretsiz oynamak istediğinizde ise sistem sizi rastgele bir sunucuya yerleştiriyor.
Bir zamanların sistemleri zorlayan oyununun şimdilerde tarayıcıdan oynanıyor olması gerçekten de çok ilginç.

Etiketler:
     Gösterim 142  |  Yorumlar 0
Benzer makaleler
Yorumlar
Adınız:*
E-Mail:
        
Kodu girin: *
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
HTRK - TOP15 - Haftanin En İyileri
HTRK - GALERİ
HTRK GAMİNG - AKTİF KULLANICILAR


Tüm hakkı by aSpeNDos'a aittir Tepehosting Int.Bil.Hiz. 2020